4 x 200 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1983 Rome 1ste Kristin Otto DDR 8:02:27  
      Susanne Link      
      Cornelia Sirch      
      Birgit Meineke      
    2de Jutta Kalweit BRD 8:11:69  
      Birgit Kowalczyk      
      Petra Zindler      
      Ina Beyermann      
    3de Annemarie Verstappen Nederland 8:12:41  
      Jolande van der Meer      
      Reggie de Jong      
      Conny van Bentum      
    4de Verenigd Koninkrijk 8:15:50  
    5de Sovjetunie 8:18:23  
    6de Zweden 8:18:99  
    7de Frankrijk 8:19:36  
    8ste Italië 8:21:21  
 
1985 Sofia 1ste Astrid Strauß DDR 8:03:82  
      Karen König      
      Manuela Stellmach      
      Heike Friedrich      
    2de Jolande van der Meer Nederland 8:15:14  
      Ilse Oegema      
      Mildred Muis      
      Conny van Bentum      
    3de Suzanne Nilsson Zweden 8:15:15  
      Maria Kardum      
      Agneta Eriksson      
      Eva Nyberg      
    4de Italië 8:15:84  
    5de Sovjetunie 8:16:24  
    6de BRD 8:16:53  
    7de Frankrijk 8:23:10  
    8ste Spanje 8:45:35  
 
1987 Straatsburg 1ste Manuela Stellmach DDR 7:55:47  
      Heike Friedrich      
      Astrid Strauß      
      Anke Möhring      
    2de Luminiţa Dobrescu Roemenië 8:09:15  
      Stela Pura      
      Anca Pătrăşcoiu      
      Noemi Lung      
    3de Svenja Schlicht BRD 8:09:89  
      Heike Holler      
      Julia Lebek      
      Birgit Lohberg-Schulz      
    4de Frankrijk 8:12:60  
    5de Italië 8:12:97  
    6de Nederland 8:13:74  
    7de Zweden 8:15:95  
    8ste Bulgarije 8:16:69  
 
1989 Bonn 1ste Anke Möhring DDR 7:58:54  
      Manuela Stellmach      
      Astrid Strauß      
      Heike Friedrich      
    2de Diana van der Plaats Nederland 8:08:00 NR
      Kirsten Silvester      
      Mildred Muis      
      Marianne Muis      
    3de Tanya Vannini Italië 8:10:49  
      Orietta Patron      
      Silvia Persi      
      Manuela Melchiorri      
    4de Denemarken 8:11:53  
    5de Sovjetunie 8:15:08  
    6de BRD 8:18:10  
    7de België 8:31:51  
    8ste Ierland 8:41:25  
 
1991 Athene 1ste Annette Poulsen Denemarken 8:05:90  
      Gitta Jensen      
      Berit Puggaard      
      Mette Jacobsen      
    2de Dagmar Hase Duitsland 8:10:26  
      Manuela Stellmach      
      Simone Osygus      
      Heike Friedrich      
    3de Ellen Elzerman Nederland 8:13:97  
      Baukje Wiersma      
      Diana van der Plaats      
      Karin Brienesse      
    4de Italië 8:19:46  
    5de Roemenië 8:19:47  
    6de Zweden 8:20:56  
    7de Spanje 8:26:58  
    8ste Noorwegen 8:26:91  
 
1993 Sheffield 1ste Kerstin Kielgaß Duitsland 8:03:12  
      Simone Osygus      
      Franziska van Almsick      
      Dagmar Hase      
    2de Louise Jöhncke Zweden 8:08:82  
      Magdalena Schultz      
      Therese Lundin      
      Malin Nilsson      
    3de Sarah Hardcastle Verenigd Koninkrijk 8:11:11  
      Debbie Armitage      
      Claire Huddart      
      Karen Pickering      
    4de Denemarken 8:13:53  
    5de Italië 8:13:79  
    6de Kirsten Vlieghuis Nederland 8:15:70  
      Kristel Tellegen      
      Carla Geurts      
      Karin Brienesse      
    7de Frankrijk 8:21:11  
    8ste Roemenië 8:22:47  
 
1995 Wenen 1ste Dagmar Hase Duitsland 8:06:11  
      Julia Jung      
      Kerstin Kielgaß      
      Franziska van Almsick      
    2de Carla Geurts Nederland 8:10:17  
      Minouche Smit      
      Patricia Stokkers      
      Kirsten Vlieghuis      
    3de Vicky Horner Verenigd Koninkrijk 8:14:31  
      Claire Huddart      
      Katja Goddard      
      Alex Bennett      
    4de Denemarken 8:16:99  
    5de Frankrijk 8:18:85  
    6de Roemenië 8:19:36  
    7de Wit-Rusland 8:21:98  
    8ste Spanje 8:22:99  
 
1997 Sevilla 1ste Dagmar Hase Duitsland 8:03:59  
      Janina-Kristin Götz      
      Antje Buschschulte      
      Kerstin Kielgaß      
    2de Louise Jöhncke Zweden 8:04:53  
      Josefin Lillhage      
      Johanna Sjöberg      
      Malin Svahnström      
    3de Britt Raaby Denemarken 8:07:26  
      Berit Puggaard      
      Mette Jacobsen      
      Ditte Jensen      
    4de Roemenië 8:08:49  
    5de Verenigd Koninkrijk 8:09:44  
    6de Carla Geurts Nederland 8:11:49  
      Minouche Smit      
      Wilma van Rijn      
      Kirsten Vlieghuis      
    7de Frankrijk 8:11:93  
    8ste Italië 8:18:28  
 
1999 Istanbul 1ste Franziska van Almsick Duitsland 8:01:66  
      Silvia Szalai      
      Hannah Stockbauer      
      Kerstin Kielgaß      
    2de Josefin Lillhage Zweden 8:07:37  
      Malin Svahnström      
      Johanna Sjöberg      
      Louise Jöhncke      
    3de Camelia Potec Roemenië 8:07:75  
      Lorena Diaconescu      
      Simona Paduraru      
      Beatrice Caslaru-Coada      
    4de Verenigd Koninkrijk 8:08:00  
    5de Spanje 8:14:46  
    6de België 8:15:68  
    7de Zwitserland 8:20:80  
    8ste Oekraïne 8:37:13  
 
2000 Helsinki 1ste Camelia Potec Roemenië 8:03:17  
      Simona Paduraru      
      Lorena Diaconescu      
      Beatrice Caslaru-Coada      
    2de Luisa Striani Italië 8:08:14  
      Cecilia Vianini      
      Sara Parise      
      Sara Goffi      
    3de Solenne Figues Frankrijk 8:08:30  
      Laetitia Choux      
      Katarin Quelennec      
      Alicia Bozon      
    4de België 8:09:59  
    5de Spanje 8:12:56  
    6de Zweden 8:15:09  
    7de Haike van Stralen Nederland 8:17:00  
      Chantal Groot      
      Kirsten Vlieghuis      
      Manon van Rooijen      
    8ste Zwitserland 8:22:33  
 
2002 Berlijn 1ste Petra Dallmann Duitsland 7:59:07  
      Alessa Ries      
      Hannah Stockbauer      
      Franziska van Almsick      
    2de Laura Roca Montalà Spanje 8:05:83  
      Melissa Caballero Ayasse      
      Èrika Villaécija García      
      Tatiana Rouba Bieniarz      
    3de Josefin Lillhage Zweden 8:08:46  
      Johanna Sjöberg      
      Lisa Wänberg      
      Ida Marko-Varga-Mattsson      
    4de Nicole Zahnd Zwitserland 8:10:07  
      Hanna Miluska      
      Chantal Strasser      
      Flavia Rigamonti      
    5de Marleen Veldhuis Nederland 8:10:98  
      Celina Lemmen      
      Manon van Rooijen      
      Haike van Stralen      
    6de Julie Hjorth-Hansen Denemarken 8:13:33  
      Eva Zachariassen      
      Tina Gretlund      
      Sophia Skou      
    7de Zoi Dimoschaki Griekenland 8:16:80  
      Zampia Melachroinou      
      Evangelia Tsagka      
      Marianna Lymperta      
    - Sara Parise Italië gediskwalificeerd  
      Sofie Goffin      
      Luisa Striani      
      Cecilia Vianini      
 
2004 Madrid 1ste Tatiana Rouba Bieniarz Spanje 8:03:41  
      Melissa Caballero Ayasse      
      Laura Roca Montalà      
      Èrika Villaécija García      
    2de Céline Couderc Frankrijk 8:06:04  
      Katarin Quelennec      
      Elsa N'Guessan      
      Solenne Figues      
    3de Camelia Potec Roemenië 8:06:26  
      Larisa Lacusta      
      Beatrice Caslaru-Coada      
      Simona Paduraru      
    4de Josefin Lillhage Zweden 8:06:36  
      Johanna Sjöberg      
      Ida Marko-Varga-Mattsson      
      Lotta Wänberg      
    5de Chantal Groot Nederland 8:09:67  
      Celina Lemmen      
      Haike van Stralen      
      Marleen Veldhuis      
    6de Sara Isakovič Slovenië 8:15:05  
      Anja Klinar      
      Anja Čarman      
      Lavra Babič      
    7de Simona Ricciardi Italië 8:15:60  
      Cecilia Vianini      
      Sara Parise      
      Silvia Pagliarini      
    8ste Zoi Dimoschaki Griekenland 8:18:51  
      Marianna Lymperta      
      Eirini Kosta      
      Georgia Manoli      
 
2006 Boedapest 1ste Petra Dallmann Duitsland 7:50:82 WR
      Daniela Samulski      
      Britta Steffen      
      Annika Liebs      
    2de Otylia Jędrzejczak Polen 7:56:32  
      Joanna Budzis      
      Agata Zwiejska      
      Paulina Barzycka      
    3de Alena Popchanka Frankrijk 7:56:44  
      Sophie Huber      
      Aurore Mongel      
      Laure Manaudou      
    4de Melanie Marshall Verenigd Koninkrijk 7:57:86  
      Joanne Jackson      
      Francesca Halsall      
      Caitlin McClatchey      
    5de Alessia Filippi Italië 8:02:61  
      Simona Ricciardi      
      Flavia Zoccari      
      Federica Pellegrini      
    6de Ida Marko-Varga-Mattsson Zweden 8:03:70  
      Josefin Lillhage      
      Malin Svahnström      
      Petra Granlund      
    7de Arantxa Ramos Plasencia Spanje 8:06:86  
      Èrika Villaécija García      
      Melanie Costa Schmid      
      Tatiana Rouba Bieniarz      
    8ste Katinka Hosszú Hongarije 8:09:81  
      Krisztina Lipcsei      
      Réka Nagy      
      Evelyn Verrasztó      
 
2008 Eindhoven 1ste Laure Manaudou Frankrijk 7:52:09  
      Coraly Balmy      
      Mylène Lazare      
      Alena Popchanka      
    2de Joanne Jackson Verenigd Koninkrijk 7:52:36  
      Melanie Marshall      
      Ellen Gandy      
      Caitlin McClatchey      
    3de Alice Carpanese Italië 7:55:69  
      Federica Pellegrini      
      Alessia Filippi      
      Renate Spagnolo      
    4de Inge Dekker Nederland 7:56:14 NR
      Ranomi Kromowidjojo      
      Femke Heemskerk      
      Marleen Veldhuis      
    5de Ida Marko-Varga-Mattsson Zweden 7:58:01  
      Gabriella Fagundez      
      Josefin Lillhage      
      Petra Granlund      
    6de Ágnes Mutina Hongarije 8:02:36  
      Orsolya Tompa      
      Katinka Hosszú      
      Evelyn Verrasztó      
    7de Julie Hjorth-Hansen Denemarken 8:03:57  
      Louise Jansen      
      Micha Østergaard      
      Lotte Friis      
    8ste María Fuster Martínez Spanje 8:03:66  
      Mireia Belmonte García      
      Melanie Costa Schmid      
      Èrika Villaécija García      
 
2010 Boedapest 1ste Ágnes Mutina Hongarije 7:52:49  
      Eszter Dara      
      Katinka Hosszú      
      Evelyn Verrasztó      
    2de Coraly Balmy Frankrijk 7:52:69  
      Ophélie-Cyrielle Etienne      
      Margaux Farrell      
      Camille Muffat      
    3de Rebecca Adlington Verenigd Koninkrijk 7:55:29  
      Jazmin Carlin      
      Hannah Miley      
      Joanne Jackson      
    4de Silke Lippok Duitsland 7:58:13  
      Franziska Jansen      
      Nina Schiffer      
      Daniela Schreiber      
    5de Natalja Popova Rusland 7:59:11  
      Darja Beljakina      
      Viktoria Maljutina      
      Elena Sokolova      
    6de Gabriella Fagundez Zweden 8:00:15  
      Sarah Sjöström      
      Petra Granlund      
      Josefin Lillhage      
    7de Sara Isakovič Slovenië 8:06:13  
      Anja Klinar      
      Nina Cesar      
      Urša Bežan      
    8ste Jördis Steinegger Oostenrijk 8:10:76  
      Verena Klocker      
      Birgit Koschischek      
      Nina Dittrich      

Vorige pagina: 4 x 100 meter vrije slag
Volgende pagina: 4 x 100 meter wisselslag