50 meter vlinderslag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1999 Istanbul 1ste Anna-Karin Kammerling Zweden 0:26:29 WR
    2de Johanna Sjöberg Zweden 0:26:93  
    3de Chantal Groot Nederland 0:27:41  
    4de Fabienne Dufour België 0:27:57  
    5de Anna Nyíry Hongarije 0:27:59  
    6de Mette Jacobsen Denemarken 0:27:80  
    7de Blanca Cerón Perín Spanje 0:27:85  
    8ste Alena Popchanka Wit-Rusland 0:28:11  
 
2000 Helsinki 1ste Anna-Karin Kammerling Zweden 0:26:40  
    2de Karen Egdal Denemarken 0:26:97  
    3de Martina Moravcová Slowakije 0:26:98  
    4de Johanna Sjöberg Zweden 0:27:08  
    5de Vered Borochovski Israël 0:27:24  
    6de Otylia Jędrzejczak Polen 0:27:46  
    7de Judith Draxler Oostenrijk 0:27:60  
    8ste Natalja Sutjagina Rusland 0:27:79  
 
2002 Berlijn 1ste Anna-Karin Kammerling Zweden 0:25:57 WR
    2de Daniela Samulski Duitsland 0:26:86  
    3de Chantal Groot Nederland 0:26:91  
    4de Agata Korc Polen 0:27:04  
    5de Angela San Juan Cisneros Spanje 0:27:30  
    6de Vered Borochovski Israël 0:27:36  
    7de Fabienne Nadarajah Oostenrijk 0:27:36  
    8ste Karen Egdal Denemarken 0:27:59  
 
2004 Madrid 1ste Natalja Sutjagina Rusland 0:27:04  
    2de Martina Moravcová Slowakije 0:27:09  
    3de Chantal Groot Nederland 0:27:11  
    4de Jeanette Ottesen Denemarken 0:27:19  
    5de Vered Borochovski Israël 0:27:27  
    6de Judith Draxler Oostenrijk 0:27:29  
    7de Angela San Juan Cisneros Spanje 0:27:44  
    8ste Alena Popchanka Frankrijk 0:27:55  
 
2006 Boedapest 1ste Therese Alshammar Zweden 0:26:06  
    2de Anna-Karin Kammerling Zweden 0:26:23  
    3de Chantal Groot Nederland 0:26:49  
    4de Inge Dekker Nederland 0:26:67  
    5de Fabienne Nadarajah Oostenrijk 0:26:79  
    6de Daniela Samulski Duitsland 0:26:87  
    7de Elena Gemo Italië 0:27:05  
    8ste Aleksandra Urbanczyk Polen 0:27:09  
 
2008 Eindhoven 1ste Chantal Groot Nederland 0:26:03  
    2de Inge Dekker Nederland 0:26:30  
    3de Svjatlana Chachlova Wit-Rusland 0:26:52  
    4de Therese Alshammar Zweden 0:26:69  
    5de Angela San Juan Cisneros Spanje 0:26:79  
    6de Jeanette Ottesen Denemarken 0:26:89  
    7de Amit Ivri Israël 0:27:19  
    8ste Olga Kljutsjnikova Rusland 0:27:20  
 
2010 Boedapest 1ste Therese Alshammar Zweden 0:25:63  
    2de Jeanette Ottesen Denemarken 0:25:69  
    3de Melanie Henique Frankrijk 0:26:09  
    4de Sarah Sjöström Zweden 0:26:14  
    5de Triin Aljand Estland 0:26:25  
    6de Hinkelien Schreuder Nederland 0:26:27  
    7de Ingvild Snildal Noorwegen 0:26:36  
    8ste Amit Ivri Israël 0:26:53  

Vorige pagina: 200 meter schoolslag
Volgende pagina: 100 meter vlinderslag