Editie Europese Kampioenschappen korte baan

Medailles aller tijden

Medaillespiegel totaal
  GoudZilverBronsTotaal
1Duitsland898975253
2Zweden533932124
3Nederland452926100
4Italië383537110
5Verenigd Koninkrijk344452130
6Rusland29293694
7Oekraïne29242073
8Frankrijk26222472
9Hongarije21161249
10Polen20191554
11Slowakije196530
12Slovenië15101944
13Kroatië1011728
14Oostenrijk9151236
15Tsjechië9101231
16Finland8101230
17Denemarken7161639
18Spanje7141738
19IJsland62210
20Wit-Rusland46919
21Zwitserland45817
22Servië4206
23België2114
24Noorwegen13711
25Servië en Montenegro1102
26Litouwen06612
27Roemenië0358
28Griekenland0156
 Israël0156
29Estland0112
 Portugal0112
 Ierland0112
30Turkije0101
31Bulgarije0033

Medaillespiegel heren
  GoudZilverBronsTotaal
1Duitsland474629122
2Italië30292584
3Verenigd Koninkrijk21222265
4Rusland21192060
5Zweden1910635
6Oekraïne16151647
7Nederland1581235
8Hongarije126523
9Slovenië1231126
10Frankrijk119929
11Polen781025
12Kroatië610723
13Oostenrijk65415
14IJsland62210
15Finland48719
16Servië4206
17Spanje36817
18Tsjechië15612
19Servië en Montenegro1102
20Wit-Rusland1023
21Litouwen06612
22Roemenië0257
23Zwitserland0246
24Noorwegen0235
25Denemarken0156
 Griekenland0156
26Israël0134
27Portugal0112
28Turkije0101
 Estland0101
 Ierland0101
29Bulgarije0033
30Slowakije0022

Medaillespiegel dames
  GoudZilverBronsTotaal
1Duitsland424346131
2Zweden34292689
3Nederland30211465
4Slowakije196328
5Frankrijk15131543
6Verenigd Koninkrijk13223065
7Polen1311529
8Oekraïne139426
9Hongarije910726
10Rusland8101634
11Italië861226
12Tsjechië85619
13Denemarken7151133
14Spanje48921
15Zwitserland43411
16Finland42511
17Kroatië4105
18Oostenrijk310821
19Slovenië37818
20Wit-Rusland36716
21België2114
22Noorwegen1146
23Roemenië0101
24Israël0022
25Estland0011
 Ierland0011

Vorige pagina: 4 x 50 m wisselslag
Volgende pagina: Rostock 1996