100 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1996 Rostock 1ste Sandra Völker Duitsland 0:53:04 ER
    2de Sue Rolph Verenigd Koninkrijk 0:54:46  
    3de Martina Moravcová Slowakije 0:54:95  
    4de Vibeke Johansen Noorwegen 0:55:11  
    5de Katrin Meißner Duitsland 0:55:25  
    6de Lorena Diaconescu Roemenië 0:56:47  
 
1998 Sheffield 1ste Sue Rolph Verenigd Koninkrijk 0:53:84  
    2de Martina Moravcová Slowakije 0:53:93  
    3de Louise Jöhncke Zweden 0:53:97  
    4de Sandra Völker Duitsland 0:53:98  
    5de Katrin Meißner Duitsland 0:54:45  
    6de Sophia Skou Denemarken 0:54:78  
    7de Claire Huddart Verenigd Koninkrijk 0:55:06  
    8ste Sandra Steffensen Zweden 0:55:31  
 
1999 Lissabon 1ste Therese Alshammar Zweden 0:52:80 WR
    2de Sue Rolph Verenigd Koninkrijk 0:53:26  
    3de Sandra Völker Duitsland 0:53:34  
    4de Martina Moravcová Slowakije 0:54:09  
    5de Natalja Baranovskaja Wit-Rusland 0:54:70  
    6de Malin Svahnström Zweden 0:54:73  
    7de Karen Pickering Verenigd Koninkrijk 0:55:09  
    8ste Chantal Groot Nederland 0:56:26  
 
2000 Valencia 1ste Therese Alshammar Zweden 0:53:13  
    2de Johanna Sjöberg Zweden 0:53:82  
    3de Martina Moravcová Slowakije 0:53:97  
    4de Britta Steffen Duitsland 0:54:64  
    5de Karen Pickering Verenigd Koninkrijk 0:94:95  
    6de Petra Dallmann Duitsland 0:54:97  
    7de Cristina Chiuso Italië 0:55:55  
    8ste Alena Popchanka Wit-Rusland 0:55:70  
 
2001 Antwerpen 1ste Inge de Bruijn Nederland 0:52:65  
    2de Martina Moravcová Slowakije 0:52:97  
    3de Johanna Sjöberg Zweden 0:53:01  
    4de Petra Dallmann Duitsland 0:53:73  
    5de Solenne Figues Frankrijk 0:54:10  
    6de Alena Popchanka Wit-Rusland 0:54:64  
    7de Jana Myšková Tsjechië 0:54:97  
    8ste Rosalind Brett Verenigd Koninkrijk 0:55:55  
 
2002 Riesa 1ste Martina Moravcová Slowakije 0:53:66  
    1ste Alena Popchanka Wit-Rusland 0:53:66  
    3de Petra Dallmann Duitsland 0:54:03  
    4de Alison Sheppard Verenigd Koninkrijk 0:54:04  
    5de Marleen Veldhuis Nederland 0:54:19  
    6de Josefin Lillhage Zweden 0:54:50  
    7de Jana Myšková Tsjechië 0:54:66  
    8ste Chantal Groot Nederland 0:54:76  
 
2003 Dublin 1ste Malia Metella Frankrijk 0:53:15  
    2de Marleen Veldhuis Nederland 0:53:42  
    3de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:53:46  
    4de Josefin Lillhage Zweden 0:53:62  
    5de Alena Popchanka Wit-Rusland 0:53:67  
    6de Johanna Sjöberg Zweden 0:53:79  
    7de Sandra Völker Duitsland 0:53:80  
    8ste Jana Myšková Tsjechië 0:54:16  
 
2004 Wenen 1ste Malia Metella Frankrijk 0:53:37  
    2de Marleen Veldhuis Nederland 0:53:63  
    3de Josefin Lillhage Zweden 0:53:64  
    4de Petra Dallmann Duitsland 0:54:05  
    5de Federica Pellegrini Italië 0:54:25  
    6de Daniela Götz Duitsland 0:54:55  
    7de Chantal Groot Nederland 0:54:86  
    8ste Hanna-Maria Seppälä Finland 0:55:07  
 
2005 Triëst 1ste Marleen Veldhuis Nederland 0:52:84  
    2de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:53:36  
    3de Petra Dallmann Duitsland 0:53:56  
    3de Alena Popchanka Frankrijk 0:53:56  
    5de Josefin Lillhage Zweden 0:53:93  
    6de Melanie Marshall Verenigd Koninkrijk 0:54:12  
    7de Martina Moravcová Slowakije 0:54:38  
    8ste Johanna Sjöberg Zweden 0:54:55  
 
2006 Helsinki 1ste Marleen Veldhuis Nederland 0:52:41 NR
    2de Alena Popchanka Wit-Rusland 0:52:91  
    3de Josefin Lillhage Zweden 0:53:09  
    4de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:53:29  
    5de Daniela Samulski Duitsland 0:53:76  
    6de Francesca Halsall Verenigd Koninkrijk 0:53:85  
    7de Aljaksandra Herasimenja Wit-Rusland 0:54:21  
    8ste Meike Freitag Duitsland 0:54:27  
 
2007 Debrecen 1ste Britta Steffen Duitsland 0:52:20  
    2de Marleen Veldhuis Nederland 0:52:30  
    3de Josefin Lillhage Zweden 0:52:84  
    4de Alena Popchanka Frankrijk 0:53:60  
    5de Malia Metella Frankrijk 0:53:62  
    6de Femke Heemskerk Nederland 0:53:67  
    7de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:54:06  
    8ste Petra Dallmann Duitsland 0:54:10  
 
2008 Rijeka 1ste Marleen Veldhuis Nederland 0:51:95  
    2de Jeanette Ottesen Denemarken 0:52:08  
    3de Ranomi Kromowidjojo Nederland 0:52:22  
    4de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:52:66  
    5de Anastasja Aksenova Rusland 0:53:20  
    6de Sarah Sjöström Zweden 0:53:45  
    7de Birgit Koschischek Oostenrijk 0:53:68  
    8ste Alena Popchanka Frankrijk 0:53:71  
 
2009 Istanbul 1ste Inge Dekker Nederland 0:51:35  
    2de Ranomi Kromowidjojo Nederland 0:51:44  
    3de Jeanette Ottesen Denemarken 0:52:18  
    4de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:52:54  
    5de Josefin Lillhage Zweden 0:52:81  
    6de Daniela Schreiber Duitsland 0:52:95  
    7de Lisa Vitting Duitsland 0:53:55  
    8ste Katarzyna Wilk Polen 0:53:59  
    9de Dar'Ja Stepanjuk Oekraïne 0:53:80  
    10de Claire Hedenskog Zweden 0:53:83  
 
2010 Eindhoven 1ste Ranomi Kromowidjojo Nederland 0:51:44  
    2de Femke Heemskerk Nederland 0:52:02  
    3de Britta Steffen Duitsland 0:52:92  
    4de Hanna-Maria Seppälä Finland 0:53:46  
    5de Daniela Schreiber Duitsland 0:53:57  
    6de Miroslava Najdanovski Servië 0:54:14  
    7de Chiara Masini Luccetti Italië 0:54:27  
    8ste Svjatlana Chachlova Wit-Rusland 0:54:50  

Vorige pagina: 50 meter vrije slag
Volgende pagina: 200 meter vrije slag