400 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1996 Rostock 1ste Kristýna Kyněrová Tsjechië 4:09:94  
    2de Carla Geurts Nederland 4:10:36  
    3de Chantal Strasser Zwitserland 4:13:45  
    4de Jana Pechanová Tsjechië 4:16:08  
    5de Flavia Rigamonti Zwitserland 4:18:53  
    6de Sarah Collings Verenigd Koninkrijk 4:20:24  
 
1998 Sheffield 1ste Carla Geurts Nederland 4:08:85  
    2de Vicky Horner Verenigd Koninkrijk 4:09:02  
    3de Karen Legg Verenigd Koninkrijk 4:09:66  
    4de Hana Cerna Tsjechië 4:10:14  
    5de Josefin Lillhage Zweden 4:11:21  
    6de Simona Ricciardi Italië 4:11:31  
    7de Kirsten Vlieghuis Nederland 4:11:69  
    8ste Lotta Wänberg Zweden 4:13:39  
 
1999 Lissabon 1ste Jana Klotsjkova Oekraïne 4:05:12  
    2de Natalja Baranovskaja Wit-Rusland 4:06:13  
    3de Silvia Szalai Duitsland 4:06:48  
    4de Josefin Lillhage Zweden 4:07:50  
    5de Jana Pechanová Tsjechië 4:10:40  
    6de Karen Legg Verenigd Koninkrijk 4:10:78  
    7de Vicky Horner Verenigd Koninkrijk 4:11:20  
    8ste Artemis Daphnis Griekenland 4:12:05  
 
2000 Valencia 1ste Irina Ufimtseva Rusland 4:06:71  
    2de Jana Pechanová Tsjechië 4:09:52  
    3de Rebecca Cooke Verenigd Koninkrijk 4:10:80  
    4de Ann Berglund Zweden 4:11:30  
    5de Ida Marko-Varga-Mattsson Zweden 4:12:07  
    6de Chantal Strasser Zwitserland 4:12:34  
    7de Hanna Miluska Zwitserland 4:12:86  
    8ste Kristýna Kyněrová Tsjechië 4:16:66  
 
2001 Antwerpen 1ste Anja Čarman Slovenië 4:02:72  
    2de Jana Klotsjkova Oekraïne 4:02:79  
    3de Irina Ufimtseva Rusland 4:05:68  
    4de Rebecca Cooke Verenigd Koninkrijk 4:07:15  
    5de Zoi Dimoschaki Griekenland 4:07:39  
    6de Nicole Zahnd Zwitserland 4:07:58  
    7de Sofie Goffin België 4:08:24  
    8ste Marianna Lymperta Griekenland 4:09:65  
 
2002 Riesa 1ste Éva Risztov Hongarije 4:01:95  
    2de Jana Klotsjkova Oekraïne 4:04:50  
    3de Hannah Stockbauer Duitsland 4:07:48  
    4de Irina Ufimtseva Rusland 4:09:19  
    4de Keri-Anne Payne Verenigd Koninkrijk 4:09:19  
    6de Èrika Villaécija García Spanje 4:09:21  
    7de Regina Sytch Rusland 4:10:76  
    8ste Lotta Wänberg Zweden 4:11:57  
 
2003 Dublin 1ste Joanne Jackson Verenigd Koninkrijk 4:04:00  
    2de Rebecca Cooke Verenigd Koninkrijk 4:04:80  
    3de Regina Sytch Rusland 4:05:00  
    3de Melissa Caballero Ayasse Spanje 4:05:00  
    5de Éva Risztov Hongarije 4:05:13  
    6de Josefin Lillhage Zweden 4:07:68  
    7de Darja Parsjina Rusland 4:08:09  
    8ste Alessa Ries Duitsland 4:08:92  
 
2004 Wenen 1ste Keri-Anne Payne Verenigd Koninkrijk 4:03:60  
    2de Darja Parsjina Rusland 4:04:56  
    3de Èrika Villaécija García Spanje 4:06:05  
    4de Anja Čarman Slovenië 4:06:27  
    5de Lotte Friis Denemarken 4:06:59  
    6de Melissa Caballero Ayasse Spanje 4:08:65  
    7de Sophie Huber Frankrijk 4:12:15  
    8ste Sara Isakovič Slovenië 4:13:11  
 
2005 Triëst 1ste Laure Manaudou Frankrijk 3:56:79  
    2de Joanne Jackson Verenigd Koninkrijk 4:01:12  
    3de Federica Pellegrini Italië 4:02:81  
    4de Alena Popchanka Frankrijk 4:03:04  
    5de Simona Ricciardi Italië 4:05:24  
    6de Anastasja Ivanenko Rusland 4:05:47  
    7de Paulina Barzycka Polen 4:05:91  
    8ste Èrika Villaécija García Spanje 4:06:16  
 
2006 Helsinki 1ste Laure Manaudou Frankrijk 3:56:09 WR
    2de Federica Pellegrini Italië 3:59:96  
    3de Joanne Jackson Verenigd Koninkrijk 4:01:48  
    4de Annika Lurz Duitsland 4:02:91  
    5de Alessia Filippi Italië 4:03:82  
    6de Èrika Villaécija García Spanje 4:03:83  
    7de Coraly Balmy Frankrijk 4:04:33  
    8ste Anastasja Ivanenko Rusland 4:05:18  
 
2007 Debrecen 1ste Laure Manaudou Frankrijk 3:57:43  
    2de Federica Pellegrini Italië 4:00:78  
    3de Ágnes Mutina Hongarije 4:02:35  
    4de Èrika Villaécija García Spanje 4:02:74  
    5de Flavia Rigamonti Zwitserland 4:03:77  
    6de Coraly Balmy Frankrijk 4:04:06  
    7de Gabriella Fagundez Zweden 4:05:12  
    8ste Jördis Steinegger Oostenrijk 4:05:78  
 
2008 Rijeka 1ste Coraly Balmy Frankrijk 3:56:39  
    2de Camille Muffat Frankrijk 3:57:48  
    3de Alessia Filippi Italië 3:59:35  
    4de Camelia Potec Roemenië 4:00:62  
    5de Ágnes Mutina Hongarije 4:01:83  
    6de Flavia Zoccari Italië 4:01:99  
    7de Lotte Friis Denemarken 4:03:24  
    8ste Jördis Steinegger Oostenrijk 4:03:92  
 
2009 Istanbul 1ste Coraly Balmy Frankrijk 3:56:55  
    2de Lotte Friis Denemarken 3:59:06  
    3de Ophélie-Cyrielle Etienne Frankrijk 3:59:94  
    4de Ágnes Mutina Hongarije 4:03:49  
    5de Alessia Filippi Italië 4:03:55  
    6de Èrika Villaécija García Spanje 4:03:69  
    7de Sasha Matthews Verenigd Koninkrijk 4:04:74  
    8ste Sharon van Rouwendaal Nederland 4:05:14  
    9de Jördis Steinegger Oostenrijk 4:06:56  
    10de Gabriella Fagundez Zweden 4:07:34  

Vorige pagina: 200 meter vrije slag
Volgende pagina: 800 meter vrije slag