400 meter wisselslag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1996 Rostock 1ste Sabine Herbst Duitsland 4:39:26  
    2de Beatrice Caslaru-Coada Roemenië 4:41:76  
    3de Pavla Chrástová Tsjechië 4:42:07  
    4de Lourdes Becarra Portero Spanje 4:42:57  
    5de Martina Nemec Oostenrijk 4:46:83  
    6de Yseult Gervy België 4:48:88  
 
1998 Sheffield 1ste Hana Černá-Netrefová Tsjechië 4:36:03  
    2de Nicole Hetzer Duitsland 4:36:37  
    3de Lourdes Becarra Portero Spanje 4:39:56  
    4de Rachael Corner Verenigd Koninkrijk 4:42:61  
    5de Yseult Gervy België 4:43:12  
    6de Mirjana Bosevska Macedonië 4:44:72  
    7de Aikaterini Sarakatsani Griekenland 4:47:94  
    7de Ann-Mari Lillejord Noorwegen 4:47:94  
 
1999 Lissabon 1ste Jana Klotsjkova Oekraïne 4:34:07  
    2de Nicole Hetzer Duitsland 4:37:47  
    3de Hana Černá-Netrefová Tsjechië 4:37:74  
    4de Sabine Herbst Duitsland 4:41:42  
    5de Lourdes Becarra Portero Spanje 4:42:64  
    6de Rachael Corner Verenigd Koninkrijk 0:44:29  
    7de Sara Nordenstam Zweden 4:45:50  
    8ste Roser Vives Moya Spanje 4:46:52  
 
2000 Valencia 1ste Jana Klotsjkova Oekraïne 4:35:11  
    2de Annika Mehlhorn Duitsland 4:39:02  
    3de Rachael Corner Verenigd Koninkrijk 4:40:11  
    4de Otylia Jędrzejczak Polen 4:42:13  
    5de Pavla Chrástová Tsjechië 4:43:83  
    6de Yvetta Hlaváčková Tsjechië 4:44:14  
    7de Roser Vives Moya Spanje 4:44:46  
    8ste Yseult Gervy België 4:46:18  
 
2001 Antwerpen 1ste Nicole Hetzer Duitsland 4:29:46 ER
    2de Jana Klotsjkova Oekraïne 4:31:31  
    3de Alenka Kejžar Slovenië 4:33:46  
    4de Sabine Herbst Duitsland 4:40:70  
    5de Federica Biscia Italië 4:42:86  
    6de Hana Černá-Netrefová Tsjechië 4:43:58  
    7de Rebecca Cooke Verenigd Koninkrijk 4:45:04  
    - Sara Nordenstam Zweden gediskwalificeerd  
 
2002 Riesa 1ste Jana Klotsjkova Oekraïne 4:29:81  
    2de Éva Risztov Hongarije 4:33:09  
    3de Alenka Kejžar Slovenië 4:33:80  
    4de Federica Biscia Italië 4:38:65  
    5de Paula Carballido Romero Spanje 4:42:09  
    6de Diana Remenyi Hongarije 4:44:00  
    7de Roser Vives Moya Spanje 4:44:98  
    8ste Elisabeth Jarland Noorwegen 4:46:58  
 
2003 Dublin 1ste Éva Risztov Hongarije 4:33:57  
    2de Jana Tolkatsjeva Rusland 4:35:28  
    3de Teresa Rohmann Duitsland 4:35:47  
    4de Anja Klinar Slovenië 4:35:81  
    5de Vasiliki Angelopoulou Griekenland 4:41:30  
    6de Rebecca Cooke Verenigd Koninkrijk 2:42:45  
    7de Mirjana Bosevska Macedonië 4:42:67  
    8ste Roser Vives Moya Spanje 4:42:92  
 
2004 Wenen 1ste Éva Risztov Hongarije 4:32:26  
    2de Teresa Rohmann Duitsland 4:34:38  
    3de Katinka Hosszú Hongarije 4:35:41  
    4de Stephanie Proud Verenigd Koninkrijk 4:35:55  
    5de Alessia Filippi Italië 4:38:76  
    6de Anja Klinar Slovenië 4:40:58  
    7de Julie Hjorth-Hansen Denemarken 4:41:84  
    8ste Sara Nordenstam Noorwegen 4:44:40  
 
2005 Triëst 1ste Katarzyna Baranowska Polen 4:33:70  
    2de Anastasja Ivanenko Rusland 4:35:27  
    3de Zsuzsanna Jakabos Hongarije 4:35:68  
    4de Alessia Filippi Italië 4:36:85  
    5de Katinka Hosszú Hongarije 4:37:06  
    6de Hannah Miley Verenigd Koninkrijk 4:37:12  
    7de Cylia Vabre Frankrijk 4:43:49  
    8ste Aina Conca Ruzafa Spanje 4:43:81  
 
2006 Helsinki 1ste Alessia Filippi Italië 4:31:58  
    2de Katarzyna Baranowska Polen 4:32:78  
    3de Anastasja Ivanenko Rusland 4:33:46  
    4de Katinka Hosszú Hongarije 4:33:65  
    5de Cylia Vabre Frankrijk 4:39:60  
    6de Rebecca Cooke Verenigd Koninkrijk 4:40:27  
    7de Anja Klinar Slovenië 4:40:78  
    8ste Jana Martynova Rusland 4:41:31  
 
2007 Debrecen 1ste Alessia Filippi Italië 4:30:46  
    2de Mireia Belmonte García Spanje 4:31:06  
    3de Camille Muffat Frankrijk 4:31:38  
    4de Katarzyna Baranowska Polen 4:31:89  
    5de Katinka Hosszú Hongarije 4:32:10  
    6de Jördis Steinegger Oostenrijk 4:36:22  
    7de Julie Hjorth-Hansen Denemarken 4:36:48  
    8ste Cylia Vabre Frankrijk 4:42:22  
 
2008 Rijeka 1ste Mireia Belmonte García Spanje 4:25:06 WR
    2de Alessia Filippi Italië 4:26:06  
    3de Francesca Segat Italië 4:27:12  
    4de Hannah Miley Verenigd Koninkrijk 4:27:33  
    5de Camille Muffat Frankrijk 4:30:65  
    6de Joanne Andraca Frankrijk 4:33:01  
    7de Evelyn Verrasztó Hongarije 4:33:48  
    8ste Jördis Steinegger Oostenrijk 4:37:02  

Vorige pagina: 200 meter wisselslag
Volgende pagina: 4 x 50 m vrije slag