Editie Europese Kampioenschappen lange baan

Medailles aller tijden

Medaillespiegel totaal
  GoudZilverBronsTotaal
1DDR13110055286
2Duitsland787258208
3Hongarije665741164
4Sovjetunie615452167
5Rusland593728124
6Nederland526463179
7Frankrijk504547142
8Zweden424756145
9Italië364757140
10BRD362741104
11Verenigd Koninkrijk335575163
12Oekraïne26261870
13Denemarken19122354
14Spanje16171851
15Polen14141947
16Finland104418
17Roemenië8233162
18Oostenrijk78722
19België55919
20Wit-Rusland46818
21Noorwegen46414
22Ierland4509
23Slowakije310215
24Kroatië26614
25Griekenland24612
26Zwitserland2259
27Joegoslavië17917
28Slovenië14611
29Tsjechoslowakije13913
30Bulgarije12710
31Tsjechië10910
32Servië1001
33Israël0246
34Litouwen0224
35Portugal0101
 Faeröer0101
36Turkije0011

Medaillespiegel heren
  GoudZilverBronsTotaal
1Sovjetunie514431126
2Rusland46221987
3Hongarije423227101
4BRD33192274
5Duitsland31392898
6Italië313644111
7Frankrijk28342991
8DDR23303386
9Zweden22273281
10Verenigd Koninkrijk19262974
11Nederland1581740
12Oekraïne14141139
13Finland103316
14Polen99826
15Spanje88824
16Oostenrijk47314
17Kroatië26412
18Griekenland24410
19Noorwegen2406
20Wit-Rusland2013
21Joegoslavië14813
22Tsjechoslowakije13812
23Denemarken1236
24België1135
25Servië1001
26Roemenië07916
27Israël0246
28Litouwen0224
29Zwitserland0156
30Slovenië0134
31Portugal0101
 Faeröer0101
 Ierland0101
32Tsjechië0033
33Turkije0011
 Slowakije0011

Medaillespiegel dames
  GoudZilverBronsTotaal
1DDR1087022200
2Duitsland473330110
3Nederland375646139
4Hongarije24251463
5Frankrijk22111851
6Zweden20202464
7Denemarken18102048
8Verenigd Koninkrijk14294689
9Rusland1315937
10Oekraïne1212731
11Sovjetunie10102141
12Roemenië8162246
13Spanje891027
14Italië5111329
15Polen551121
16België44614
17Ierland4408
18Slowakije310114
19BRD381930
20Oostenrijk3148
21Wit-Rusland26715
22Noorwegen2248
23Zwitserland2103
24Slovenië1337
25Bulgarije12710
26Tsjechië1067
27Joegoslavië0314
28Finland0112
29Kroatië0022
 Griekenland0022
30Tsjechoslowakije0011

Vorige pagina: 4 x 100 meter wisselslag
Volgende pagina: Boedapest 1926