100 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Club Tijd Record
 
1920 onbekend 1ste Rie Beisenherz ADZ 1:33:40  
 
1921 Amsterdam 1ste Rie Beisenherz ADZ 1:29:40  
 
1922 Amsterdam 1ste Rie Beisenherz ADZ 1:25:60  
 
1923 Gouda 1ste Truus Klapwijk RDZ 1:28:60  
 
1924 onbekend 1ste Marie Baron ODZ 1:17:80  
 
1925 onbekend 1ste Marie Baron ODZ 1:16:60  
 
1926 onbekend 1ste Marie Baron ODZ 1:17:00  
 
1927 Amsterdam 1ste Marie Baron ODZ 1:18:10  
 
1929 Utrecht 1ste Marie Vierdag het IJ 1:14:00  
 
1930 Gouda 1ste Eva Smits Internos 1:25:20  
 
1931 Tilburg 1ste Willy den Ouden RDZ 1:11:40  
 
1932 Assen 1ste Willy den Ouden RDZ 1:11:00  
 
1933 Arnhem 1ste Willy den Ouden RDZ 1:07:80  
 
1934 Schiebroek 1ste Willy den Ouden RDZ 1:06:20  
 
1935 Bergen op Zoom 1ste Willy den Ouden RDZ 1:07:40  
 
1936 Gouda 1ste Rie Mastenbroek ODZ 1:07:40  
 
1937 Wildervank 1ste Rie van Veen RDZ 1:09:00  
 
1938 Haarlem 1ste Rie van Veen RDZ 1:08:20  
 
1939 Doetinchem 1ste Rie van Veen RDZ 1:09:00  
 
1940 Zaandam 1ste Rie van Veen RDZ 1:07:30  
 
1941 's-Gravenhage 1ste Rie van Veen RDZ 1:06:90  
 
1942 Amsterdam 1ste Rie van Veen RDZ 1:07:70  
 
1943 Leiden 1ste Bep van Schaik de Meeuwen 1:10:00  
 
1944 Hilversum 1ste Bep van Schaik de Meeuwen 1:09:40  
 
1946 Apeldoorn 1ste Hannie Termeulen HDZ 1:10:00  
 
1947 Veendam 1ste Hannie Termeulen HDZ 1:07:80  
 
1948 's-Gravenhage 1ste Hannie Termeulen HDZ 1:06:80  
 
1949 Doetinchem 1ste Irma Schuhmacher RDZ 1:08:40  
 
1950 Utrecht 1ste Wies Vaessen ZON 1:06:80  
 
1951 Sittard 1ste Irma Schuhmacher RDZ 1:07:30  
 
1952 Rotterdam 1ste Hannie Termeulen HDZ 1:09:00  
 
1953 Nijmegen 1ste Geertje Wielema HZC 1:07:70  
 
1954 Enschede 1ste Geertje Wielema HZC 1:07:20  
 
1955 Groningen 1ste Hetty Balkenende ZAR 1:07:20  
 
1956 Amsterdam 1ste Cocky van Engelsdorp Gastelaars SZC 1:06:80  
 
1957 Rhenen 1ste Cocky van Engelsdorp Gastelaars SZC 1:05:40  
 
1958 Schiedam 1ste Cocky van Engelsdorp Gastelaars SZC 1:04:00  
 
1959 Appelscha 1ste Cocky van Engelsdorp Gastelaars SZC 1:04:10  
 
1960 Apeldoorn 1ste Erica Terpstra HZ&PC 1:05:00  
 
1961 Breda 1ste Adrie Lasterie Naarden 1:03:70  
 
1962 Soestduinen 1ste Ineke Tigelaar de Robben 1:04:30  
 
1963 Apeldoorn 1ste Erica Terpstra HZ&PC 1:03:60  
 
1964 's-Gravenhage 1ste Erica Terpstra HZ&PC 1:02:80  
 
1965 Emmen 1ste Toos Beumer ZWV Nereus 1:02:40  
 
1966 Eindhoven 1ste Corrie Mulder Merwede 1:04:60  
 
1967 Groningen 1ste Nel Bos ADZ 1:01:90  
 
1968 Utrecht 1ste Mirjam van Hemert KNZB 1:03:70  
 
1969 Breda 1ste Yvonne van Kuilenburg HPC 1:03:10  
 
1970 Leeuwarden 1ste Yvonne van Kuilenburg HPC 1:02:40  
 
1971 's-Gravenhage 1ste Anke Rijnders AZ&PC 1:01:20  
 
1972 Utrecht 1ste Hansje Bunschoten Naarden 1:00:40  
 
1973 Vlaardingen 1ste Enith Brigitha het IJ 0:58:76  
 
1974 Utrecht 1ste Enith Brigitha het IJ 0:57:90  
 
1975 Leidschendam 1ste Enith Brigitha het IJ 0:57:53  
 
1976 Volendam 1ste Enith Brigitha het IJ 0:57:43  
 
1977 Amersfoort 1ste Enith Brigitha het IJ 0:56:93  
 
1979 Amersfoort 1ste Enith Brigitha het IJ 0:57:48  
 
1981 Amersfoort 1ste Annemarie Verstappen BZV 0:57:70  
 
1983 Amersfoort 1ste Conny van Bentum BZ&PC DWK 0:56:51  
 
1986 Amersfoort 1ste Conny van Bentum BZ&PC DWK 0:56:12  
 
1987 Amersfoort 1ste Annemarie Verstappen die Heygrave 0:56:36  
 
1988 Amersfoort 1ste Conny van Bentum de Dolfijn 0:56:55  
 
1989 Amersfoort 1ste Marianne Muis Dedemsvaart AC 0:56:26  
 
1990 Amersfoort 1ste Karin Brienesse ZV Orca 0:56:57  
 
1991 Amersfoort 1ste Karin Brienesse ZV Orca 0:56:49  
 
1993 Amersfoort 1ste Inge de Bruijn Nautilus 0:57:57  
 
1994 Drachten 1ste Karin Brienesse AZ&PC 0:57:05  
 
1995 Eindhoven 1ste Marianne Muis AZ&PC 0:57:10  
 
1996 Drachten 1ste Karin Brienesse BZ&PC DWK 0:55:16  
 
1997 Eindhoven 1ste Kirsten Vlieghuis PSV 0:57:85  
 
1998 Eindhoven 1ste Inge de Bruijn PSV 0:55:76  
 
1999 Amersfoort 1ste Inge de Bruijn PSV 0:54:90  
 
2000 Drachten 1ste Wilma van Rijn de Kempvis 0:56:45  
 
2001 Eindhoven 1ste Manon van Rooijen AZ&PC 0:56:68  
 
2002 Amersfoort 1ste Chantal Groot AZ&PC 0:56:08  
 
2003 Amsterdam 1ste Marleen Veldhuis GZ&PC de Whee 0:55:48  
 
2004 Amsterdam 1ste Marleen Veldhuis GZ&PC de Whee 0:55:07  
 
2005 Amsterdam 1ste Marleen Veldhuis X-lence Swimteam 0:54:27  
 
2006 Eindhoven 1ste Marleen Veldhuis X-lence Swimteam 0:54:69  
 
2007 Amsterdam 1ste Inge Dekker PSV 0:54:39  
 
2008 Eindhoven 1ste Marleen Veldhuis PSV 0:53:82  
    2de Inge Dekker PSV 0:54:29  
    3de Ranomi Kromowidjojo Trivia 0:54:36  
    4de Femke Heemskerk de Dolfijn 0:54:53  
    5de Chantal Groot de Dolfijn 0:55:76  
    6de Manon van Rooijen de Dolfijn 0:55:81  
    7de Nina van Koeckhoven Mega 0:56:54  
    8ste Saskia de Jonge 't Tolhekke 0:56:69  
 
2009 Eindhoven 1ste Femke Heemskerk de Dolfijn 0:54:04  
    2de Ilse Kraaijeveld ZV Orca 0:55:26  
    3de Saskia de Jonge de Dolfijn 0:55:31  
    4de Clarissa van Rheenen PSV 0:55:88  
    5de Joëlle Scheps Z&PC de Gouwe 0:56:72  
    6de Elise Bouwens SG Zwemlust den Hommel - UZSC 0:56:95  
    7de Andrea Kneppers ZV Hoorn 0:57:68  
    8ste Maud van der Meer PSV 0:57:88  

Vorige pagina: 50 meter vrije slag
Volgende pagina: 200 meter vrije slag