200 meter schoolslag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Club Tijd Record
 
1924 onbekend 1ste Marie Baron ODZ 3:41:00  
 
1927 Amsterdam 1ste Marie Baron ODZ 3:23:00  
 
1933 Arnhem 1ste Jenny Kastein HDZ 3:09:20  
 
1935 Bergen op Zoom 1ste Jenny Kastein HDZ 3:13:20  
 
1936 Gouda 1ste Jenny Kastein HDZ 3:09:20  
 
1937 Wildervank 1ste Jopie Waalberg ADZ 3:06:00  
 
1938 Haarlem 1ste Doortje Heeselaars ODZ 3:11:00  
 
1939 Doetinchem 1ste Jopie Waalberg ADZ 3:00:00  
 
1940 Zaandam 1ste Jopie Waalberg ADZ 3:04:90  
 
1943 Leiden 1ste Nel van Vliet de Robben 3:05:80  
 
1946 Apeldoorn 1ste Nel van Vliet de Robben 2:58:20  
 
1947 Veendam 1ste Jannie de Groot ADZ 3:01:70  
 
1948 's-Gravenhage 1ste Nel van Vliet de Robben 2:56:60  
 
1950 Utrecht 1ste Jannie de Groot ADZ 2:59:70  
 
1952 Rotterdam 1ste Lies Bonnier Aegir 2:59:90  
 
1955 Groningen 1ste Ada den Haan het Gooi 3:02:70  
 
1956 Amsterdam 1ste Ada den Haan het Gooi 2:53:80  
 
1957 Rhenen 1ste Ada den Haan het Gooi 2:51:30  
 
1958 Schiedam 1ste Ada den Haan PSV 2:55:90  
 
1959 Appelscha 1ste Ada den Haan PSV 2:56:30  
 
1960 Apeldoorn 1ste Ada den Haan PSV 2:53:20  
 
1961 Breda 1ste Betty Heukels PSV 2:53:00  
 
1962 Soestduinen 1ste Klenie Bimolt GZ&PC 2:53:30  
 
1963 Apeldoorn 1ste Klenie Bimolt GZ&PC 2:49:30  
 
1964 's-Gravenhage 1ste Klenie Bimolt GZ&PC 2:49:90  
 
1965 Emmen 1ste Klenie Bimolt GZ&PC 2:51:40  
 
1966 Eindhoven 1ste Gretta Kok AZ&PC de Futen 2:49:70  
 
1967 Groningen 1ste Klenie Bimolt GZ&PC 2:50:50  
 
1968 Utrecht 1ste Klenie Bimolt GZ&PC 2:53:60  
 
1987 Amersfoort 1ste Linda Moes de Eemsrobben 2:34:28  
 
1988 Amersfoort 1ste Linda Moes de Eemsrobben 2:32:27  
 
1989 Amersfoort 1ste Linda Moes de Eemsrobben 2:35:39  
 
1990 Amersfoort 1ste Kira Bulten de Steur 2:38:76  
 
1991 Amersfoort 1ste Linda Moes SG Groningen 2:37:48  
 
1993 Amersfoort 1ste Kira Bulten de Steur 2:39:94  
 
1994 Drachten 1ste Martine Janssen BZ&PC DWK 2:36:67  
 
1995 Eindhoven 1ste Madelon Baans de Kempvis 2:37:52  
 
1996 Drachten 1ste Madelon Baans de Kempvis 2:33:91  
 
1997 Eindhoven 1ste Madelon Baans PSV 2:33:93  
 
1998 Eindhoven 1ste Madelon Baans PSV 2:36:98  
 
1999 Amersfoort 1ste Hester Broekhuizen BZ&PC DWK 3:38:33  
 
2000 Drachten 1ste Paula Boot DZ&PC 2:39:18  
 
2001 Eindhoven 1ste Madelon Baans PSV 2:35:63  
 
2002 Amersfoort 1ste Miranda Bosma PSV 2:37:50  
 
2003 Amsterdam 1ste Melanie ten Brink Rutac Swimteam 2:37:14  
 
2004 Amsterdam 1ste Madelon Baans de Kempvis 2:34:94  
 
2005 Amsterdam 1ste Melanie ten Brink X-lence Swimteam 2:35:46  
 
2006 Eindhoven 1ste Margriet Zwanenburg DZ&PC 2:36:13  
 
2007 Amsterdam 1ste Moniek Nijhuis OZ&PC 2:35:77  
 
2008 Eindhoven 1ste Lia Dekker DZ&PC 2:33:53  
    2de Fiona Doyle Swim Ireland 2:36:34  
    3de Loes Zanderink de Dinkel 2:39:29  
    4de Tessa Brouwer de Dolfijn 2:42:34  
    5de Lisa Nijland GZ&PC de Whee 2:43:16  
    6de Lona Kroese de Dolfijn 2:44:93  
    7de Eline Boers de Columbiaan 2:47:66  
    8ste Sharon van der Leest WZ&PC Purmerend 2:49:70  
 
2009 Eindhoven 1ste Loes Zanderink AZ&PC 2:32:30  
    2de Lia Dekker DZ&PC 2:33:20  
    3de Tessa Brouwer de Dolfijn 2:34:14  
    4de Larissa Brak de Zijl/LGB 2:42:60  
    5de Fantine Lesaffre Nord Pas de Calais 2:43:10  
    6de Marjolein Delno WZ&PC de Rijn 2:43:92  
    7de Kristel Doreleijers PSV 2:46:47  
    8ste Lonne Dijkhuis de Dinkel 2:48:80  

Vorige pagina: 100 meter schoolslag
Volgende pagina: 400 meter schoolslag