4 x 100 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Club Tijd Record
 
2008 Eindhoven 1ste Linda Bank de Dolfijn 3:58:50  
      Lenneke van Schaik      
      Britt Verdijck      
      Lona Kroese      
    2de Malissa van der Horst SG Zwemlust den Hommel - UZSC 3:59:03  
      Simone Dekker      
      Ilse van Hoorn      
      Elise Bouwens      
    3de Roxanne Linders PSV 4:00:92  
      Anne Michelle Vos      
      Linda Weekers      
      Jessica Spruit      
    4de Marlies Reinders de Dinkel 4:01:41  
      Mariël Borgerink      
      Silke Oude Weernink      
      Anique Willeme      
    5de Marieke Nijhuis OZ&PC 4:04:75  
      Evelien Kip      
      Marloes Giesselink      
      Anne Boomars      
    6de Maud van der Meer ZV Zeester-Meerval 4:05:01  
      Stephanie Janssen      
      Lotte Goosen      
      Inge Arts      
    7de Nienke van Eck ZPC Hoogeveen 4:10:14  
      Mariëlle ter Stege      
      Daniëlle Middel      
      Charlotte Mol      
    8ste Idoia Hidalgo PSV 4:11:14  
      Malissa van de Heuvel      
      Jocelyn Spruit      
      Pauline van Dam      
 
2009 Eindhoven 1ste Hinkelien Schreuder PSV 3:47:42  
      Wendy van der Zanden      
      Maud van der Meer      
      Clarissa van Rheenen      
    2de Anja van der Hout de Dolfijn 3:51:31  
      Willemijn Knot      
      Chantal Groot      
      Lona Kroese      
    3de Malissa van der Horst SG Zwemlust den Hommel - UZSC 3:52:78  
      Anne Boomars      
      Ilse van Hoorn      
      Elise Bouwens      
    4de Rieneke Terink AZ&PC 3:54:65  
      Lieke Verouden      
      Lotte Wilms      
      Silvie Ketelaars      
    5de Jocelyn Spruit PSV 4:00:73  
      Ashley Verburg      
      Noortje van den Boom      
      Pauline van Dam      
    6de Kira Toussaint de Dolfijn 4:01:31  
      Parand Zarekiani      
      Moniek Nijhuis      
      Kelly de Jong      
    7de Marie Serre Nord Pas de Calais 4:02:34  
      Cendrine Nkwete      
      Camille Leuregans      
      Marlène Lefrancq      
    8ste Ilse Kraaijeveld ZV Orca 4:04:64  
      Wendan Poelstra      
      Fiona van Heerde      
      Marloes Oldenburg      

Vorige pagina: 400 meter wisselslag
Volgende pagina: 4 x 200 meter vrije slag