400 meter wisselslag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Club Tijd Record
 
1962 Soestduinen 1ste Adrie Lasterie Naarden 5:37:50  
 
1963 Apeldoorn 1ste Adrie Lasterie Naarden 5:41:20  
 
1964 's-Gravenhage 1ste Betty Heukels PSV 5:29:80  
 
1965 Emmen 1ste Betty Heukels PSV 5:33:90  
 
1966 Eindhoven 1ste Betty Heukels PSV 5:30:20  
 
1967 Groningen 1ste Betty Heukels PSV 5:32:20  
 
1987 Amersfoort 1ste Marianne Muis Dedemsvaart AC 4:54:99  
 
1988 Amersfoort 1ste Marianne Muis Dedemsvaart AC 4:52:62  
 
1989 Amersfoort 1ste Marianne Muis Dedemsvaart AC 4:54:68  
 
1990 Amersfoort 1ste Iris Westrik de Dinkel 5:01:05  
 
1991 Amersfoort 1ste Iris Westrik de Dinkel 5:01:38  
 
1993 Amersfoort 1ste Kirsten Vlieghuis de Dinkel 5:01:62  
 
1994 Drachten 1ste Radna Mulder PSV 4:59:96  
 
1995 Eindhoven 1ste Carla Geurts UZSC 4:59:22  
 
1996 Drachten 1ste Michelle Smith Nautilus 4:52:45  
 
1997 Eindhoven 1ste Mariska van Harn BZ&PC DWK 5:06:66  
 
1998 Eindhoven 1ste Miranda Bosma Mosa Regio 5:04:82  
 
1999 Amersfoort 1ste Miranda Bosma Mosa Regio 5:04:43  
 
2000 Drachten 1ste Hinkelien Schreuder GZ&PC de Whee 5:05:31  
 
2001 Eindhoven 1ste Ilse Kevelham GZ&PC de Whee 5:01:80  
 
2002 Amersfoort 1ste Ilse Kevelham PSV 5:02:16  
 
2003 Amsterdam 1ste Melanie ten Brink Rutac Swimteam 5:02:38  
 
2004 Amsterdam 1ste Tamar Bakker BZ&PC DWK 5:04:59  
 
2005 Amsterdam 1ste Lona Kroese de Dolfijn 5:07:80  
 
2006 Eindhoven 1ste Hinkelien Schreuder PSV 5:01:54  
 
2007 Amsterdam 1ste Rieneke Terink BZ&PC DWK 5:01:54  
 
2008 Eindhoven 1ste Rieneke Terink AZ&PC 4:58:46  
    2de Lorna Cummins Swim Ireland 5:04:05  
    3de Lieke Verouden PSV 5:04:58  
    4de Lona Kroese de Dolfijn 5:07:48  
    5de Marloes Oldenburg ZV Orca 5:09:51  
    6de Lisa Dreesens HZ&PC Horst 5:11:35  
    7de Joëlle Scheps Z&PC de Gouwe 5:11:45  
    8ste Judith Stap de Stormvogel 5:16:06  
 
2009 Eindhoven 1ste Rieneke Terink AZ&PC 4:50:27  
    2de Lieke Verouden AZ&PC 4:56:79  
    3de Lona Kroese de Dolfijn 4:59:38  
    4de Judith Stap de Stormvogel 5:01:01  
    5de Joëlle Scheps Z&PC de Gouwe 5:01:53  
    6de Marloes Oldenburg ZV Orca 5:04:79  
    7de Ilse van Hoorn SG Zwemlust den Hommel - UZSC 5:08:73  
    8ste Marjolein Delno WZ&PC de Rijn 5:11:22  

Vorige pagina: 200 meter wisselslag
Volgende pagina: 4 x 100 meter vrije slag