4x100 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1994 Rome 1ste Jon Olsen Verenigde Staten 3:16:90  
      Josh Davis      
      Ugur Taner      
      Gary Hall Jr      
    2de Roman Sjtsjegolev Rusland 3:18:12  
      Vladimir Predkin      
      Vladimir Pysjnenko      
      Aleksandr Popov      
    3de Fernando de Queiroz Scherer Brazilië 3:19:35  
      Téofilo Ferreira      
      André Teixeira      
      Gustavo Borges      
    4de Duitsland 3:19:76  
    5de Zweden 3:19:77  
    6de Australië 3:21:36  
    7de Frankrijk 3:22:82  
    8ste Canada 3:25:28  
 
1998 Perth 1ste Scott Tucker Verenigde Staten 3:16:69  
      Neil Walker      
      Jon Olsen      
      Gary Hall Jr      
    2de Michael Klim Australië 3:16:97  
      Adam Pine      
      Richard Upton      
      Chris Fydler      
    3de Aleksandr Popov Rusland 3:18:45  
      Roman Egorov      
      Vladislav Kulikov      
      Denis Pimankov      
    4de Christian Keller Duitsland 3:18:83  
      Christian Tröger      
      Stefan Herbst      
      Torsten Spanneberg      
    5de Mark Veens Nederland 3:19:47  
      Martijn Zuijdweg      
      Johan Kenkhuis      
      Pieter van den Hoogenband      
    6de Fernando de Queiroz Scherer Brazilië 3:20:36  
      Edivaldo Filho      
      André Cordeiro      
      Gustavo Borges      
    7de Gavin Meadows Verenigd Koninkrijk 3:21:45  
      Michael Fibbens      
      James Salter      
      Nicholas Shackell      
    8ste Lorenzo Vismara Italië 3:22:12  
      Mauro Gallo      
      Simone Cercato      
      Massimiliano Rosolino      
 
2001 Fukuoka 1ste Michael Klim Australië 3:14:10  
      Ashley Callus      
      Todd Pearson      
      Ian Thorpe      
    2de Mark Veens Nederland 3:14:56  
      Johan Kenkhuis      
      Klaas-Erik Zwering      
      Pieter van den Hoogenband      
    3de Stefan Herbst Duitsland 3:17:52  
      Torsten Spanneberg      
      Lars Conrad      
      Sven Lodziewski      
    4de Mattias Ohlin Zweden 3:18:00  
      Lars Frölander      
      Stefan Nystrand      
      Erik la Fleur      
    5de Lorenzo Vismara Italië 3:19:37  
      Matteo Pelliciari      
      Klaus Lanzarini      
      Simone Cercato      
    6de Maksim Korsjunov Rusland 3:21:63  
      Leonid Choklov      
      Dmitrij Talepov      
      Dmitrij Tsjernysjev      
    - Gustavo Borges Brazilië gediskwalificeerd  
      Edvaldo Valério      
      Rodrigo Castro      
      Carlos Jayme      
    - Scott Tucker Verenigde Staten gediskwalificeerd  
      Anthony Ervin      
      Greg Busse      
      Jason Lezak      
 
2003 Barcelona 1ste Andrej Kapralov Rusland 3:14:06  
      Ivan Usov      
      Denis Pimankov      
      Aleksandr Popov      
    2de Scott Tucker Verenigde Staten 3:14:80  
      Neil Walker      
      Ryan Wochomurka      
      Jason Lezak      
    3de Romain Barnier Frankrijk 3:15:66  
      Julien Sicot      
      Fabien Gilot      
      Frédérick Bousquet      
    4de Ashley Callus Australië 3:15:67  
      Todd Pearson      
      Adam Pine      
      Ian Thorpe      
    5de Jens Thiele Duitsland 3:15:98  
      Torsten Spanneberg      
      Lars Conrad      
      Stefan Herbst      
    6de Lorenzo Vismara Italië 3:15:99  
      Christian Galenda      
      Michele Scarica      
      Filippo Magnini      
    7de Yannick Lupien Canada 3:16:83  
      Riley Janes      
      Mike Mintenko      
      Brent Hayden      
    8ste Darian Townsend Zuid-Afrika 3:18:79  
      Roland Schoeman      
      Lyndon Ferns      
      Ryk Neethling      
 
2005 Montréal 1ste Michael Phelps Verenigde Staten 3:13:77  
      Neil Walker      
      Nate Dusing      
      Jason Lezak      
    2de Yannick Lupien Canada 3:16:44  
      Rick Say      
      Mike Mintenko      
      Brent Hayden      
    3de Michael Klim Australië 3:17:56  
      Andrew Mewing      
      Leith Brodie      
      Patrick Murphy      
    4de Paulius Viktoravicius Litouwen 3:17:89  
      Vytautas Janušaitis      
      Saulius Binevičius      
      Rolandas Gimbutis      
    5de Jonas Persson Zweden 3:17:95  
      Stefan Nystrand      
      Lars Frölander      
      Petter Stymne      
    6de Stefan Herbst Duitsland 3:18:12  
      Jens Schreiber      
      Leif-Marten Krüger      
      Marco di Carli      
    7de Andrej Kapralov Rusland 3:18:44  
      Evgenij Lagunov      
      Denis Pimankov      
      Ivan Usov      
    8ste Mark Veens Nederland 3:19:34  
      Bas van Velthoven      
      Stefan Oosting      
      Mitja Zastrow      
 
2007 Melbourne 1ste Michael Phelps Verenigde Staten 3:12:72  
      Neil Walker      
      Cullen Jones      
      Jason Lezak      
    2de Massimiliano Rosolino Italië 3:14:04  
      Alessandro Calvi      
      Christian Galenda      
      Filippo Magnini      
    3de Fabien Gilot Frankrijk 3:14:68  
      Frédérick Bousquet      
      Julien Sicot      
      Alain Bernard      
    4de Ryk Neethling Zuid-Afrika 3:14:77  
      Lyndon Ferns      
      Gerhard Zandberg      
      Roland Schoeman      
    5de Eamon Sullivan Australië 3:15:89  
      Ashley Callus      
      Andrew Lauterstein      
      Kenrick Monk      
    6de Petter Stymne Zweden 3:16:09  
      Stefan Nystrand      
      Lars Frölander      
      Christoffer Wikström      
    7de Brent Hayden Canada 3:16:91  
      Matthew Rose      
      Rick Say      
      Joel Greenshields      
    8ste Cesar Cielo Filho Brazilië 3:17:03  
      Nicolas Oliveira      
      Rodrigo Castro      
      Thiago Pereira      
 
2009 Rome 1ste Michael Phelps Verenigde Staten 3:09:21  
      Ryan Lochte      
      Matthew Grevers      
      Nathan Adrian      
    2de Evgenij Lagunov Rusland 3:09:52  
      Andrej Gretsjin      
      Daniil Izotov      
      Aleksandr Suchorukov      
    3de Fabien Gilot Frankrijk 3:09:89  
      Alain Bernard      
      Gregory Mallet      
      Frédérick Bousquet      
    4de Cesar Cielo Filho Brazilië 3:10:80  
      Sara Oliveira      
      Maria Santos      
      Manoel Lourenço Silva      
    5de Alessandro Calvi Italië 3:11:93  
      Christian Galenda      
      Marco Orsi      
      Filippo Magnini      
    5de Lyndon Ferns Zuid-Afrika 3:11:93  
      Graeme Moore      
      Robert Townsend      
      Roland Schoeman      
    7de Adam Brown Verenigd Koninkrijk 3:12:09  
      Simon Burnett      
      Liam Tancock      
      Ross Davenport      
    8ste Matthew Abood Australië 3:12:40  
      Matt Targett      
      Andrew Lauterstein      
      Tommaso d'Orsogna      

Vorige pagina: 400 meter wisselslag
Volgende pagina: 4x200 meter vrije slag