4x200 meter vrije slag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1994 Rome 1ste Christer Wallin Zweden 7:17:74  
      Tommy Werner      
      Lars Frölander      
      Anders Holmertz      
    2de Jurij Muchin Rusland 7:18:13  
      Vladimir Pysjnenko      
      Denis Pankratov      
      Roman Sjtsjegolev      
    3de Andreas Szigat Duitsland 7:19:10  
      Christian Keller      
      Oliver Lampe      
      Steffen Zesner      
    4de Verenigde Staten 7:19:54  
    5de Australië 7:20:86  
    6de Italië 7:22:06  
    7de Nieuw-Zeeland 7:25:35  
    8ste Frankrijk 7:25:69  
 
1998 Perth 1ste Michael Klim Australië 7:12:48  
      Grant Hackett      
      Ian Thorpe      
      Daniel Kowalski      
    2de Pieter van den Hoogenband Nederland 7:16:77 NR
      Mark van der Zijden      
      Martijn Zuijdweg      
      Marcel Wouda      
    3de Paul Palmer Verenigd Koninkrijk 7:17:33  
      Gavin Meadows      
      Andrew Clayton      
      James Salter      
    4de Christian Keller Duitsland 7:19:70  
      Stefan Pohl      
      Jörg Hoffmann      
      Steffen Zesner      
    5de Ugur Taner Verenigde Staten 7:19:97  
      Josh Davis      
      Tom Malchow      
      Tom Dolan      
    6de Jeppe Nielsen Denemarken 7:26:07  
      Jacob Carstensen      
      Jacob Rasmussen      
      Anders Jensen      
    7de Dmitrij Kuzmin Rusland 7:27:95  
      Aleksej Stepanov      
      Maksim Korsjunov      
      Dmitrij Tsjernysjev      
    8ste Anders Lyrbring Zweden 7:31:71  
      Johan Walberg      
      Petter Lindh      
      Max von Bodungen      
 
2001 Fukuoka 1ste Grant Hackett Australië 2:00:09 WR
      Michael Klim      
      William Kirby      
      Ian Thorpe      
    2de Emiliano Brembilla Italië 2:00:09 ER
      Matteo Pelliciari      
      Andrea Beccari      
      Massimiliano Rosolino      
    3de Scott Goldblatt Verenigde Staten 7:13:69  
      Nate Dusing      
      Chad Carvin      
      Klete Keller      
    4de Edward Sinclair Verenigd Koninkrijk 7:15:60  
      Paul Palmer      
      Marc Spackman      
      James Salter      
    5de Johannes Österling Duitsland 7:17:29  
      Stefan Herbst      
      Stefan Pohl      
      Lars Conrad      
    6de Mark Johnston Canada 7:17:80  
      Rick Say      
      Brian Johns      
      Mike Mintenko      
    7de Hideaki Hara Japan 7:20:60  
      Daisuke Hosokawa      
      Yoshihiro Okumura      
      Shunichi Fujita      
    8ste Stepan Ganzej Rusland 7:22:44  
      Dmitrij Tsjernysjev      
      Anatoli Poljakov      
      Maksim Korsjunov      
 
2003 Barcelona 1ste Grant Hackett Australië 7:08:58  
      Craig Stevens      
      Nicholas Sprenger      
      Ian Thorpe      
    2de Michael Phelps Verenigde Staten 7:10:26  
      Nate Dusing      
      Aaron Peirsol      
      Klete Keller      
    3de Johannes Österling Duitsland 7:14:02  
      Lars Conrad      
      Stefan Herbst      
      Christian Keller      
    4de Matteo Pelliciari Italië 7:14:32  
      Emiliano Brembilla      
      Federico Cappellazzo      
      Massimiliano Rosolino      
    5de Brian Johns Canada 7:17:38  
      Mike Mintenko      
      Mark Johnston      
      Rick Say      
    6de Simon Burnett Verenigd Koninkrijk 7:18:99  
      Ross Davenport      
      Robin Francis      
      Edward Sinclair      
    7de Nikolaos Xylouris Griekenland 7:20:60  
      Athanasios Oikonomou      
      Andreas Zisimos      
      Dimitrios Manganas      
    8ste Yu Liu China 7:27:96  
      Peng Wu      
      Shaohua Huang      
      Zuo Chen      
 
2005 Montréal 1ste Michael Phelps Verenigde Staten 7:06:58  
      Ryan Lochte      
      Peter Vanderkaay      
      Klete Keller      
    2de Brent Hayden Canada 7:09:73  
      Colin Russell      
      Rick Say      
      Andrew Hurd      
    3de Nicholas Sprenger Australië 7:10:59  
      Patrick Murphy      
      Andrew Mewing      
      Grant Hackett      
    4de Emiliano Brembilla Italië 7:12:81  
      David Berbotto      
      Massimiliano Rosolino      
      Filippo Magnini      
    5de Yoshihiro Okumura Japan 7:13:60  
      Sho Uchida      
      Daisuke Hosokawa      
      Takeshi Matsuda      
    6de Dmitrij Semenov Rusland 7:17:09  
      Andrej Kapralov      
      Maksim Kuznetsov      
      Juri Prilukov      
    7de Paul Biedermann Duitsland 7:17:52  
      Stefan Herbst      
      Jens Schreiber      
      Benjamin Starke      
    8ste Andreas Zisimos Griekenland 7:20:04  
      Apostolos Antonopoulos      
      Dimitrios Manganas      
      Nikolaos Xylouris      
 
2007 Melbourne 1ste Michael Phelps Verenigde Staten 7:03:24 WR
      Ryan Lochte      
      Klete Keller      
      Peter Vanderkaay      
    2de Patrick Murphy Australië 7:10:05  
      Andrew Mewing      
      Grant Brits      
      Kenrick Monk      
    3de Brian Johns Canada 7:10:70  
      Brent Hayden      
      Rick Say      
      Andrew Hurd      
    4de David Carry Verenigd Koninkrijk 7:11:28  
      Robert Renwick      
      Simon Burnett      
      Ross Davenport      
    5de Filippo Magnini Italië 7:12:31  
      Andrea Busato      
      Nicola Cassio      
      Massimiliano Rosolino      
    6de Evgenij Lagunov Rusland 7:14:86  
      Andrej Kapralov      
      Nikita Lobintsev      
      Sergej Perunin      
    7de Takeshi Matsuda Japan 7:17:46  
      Yuji Sakurai      
      Takamitsu Kojima      
      Daisuke Hosokawa      
    7de Paweł Korzeniowski Polen 7:17:46  
      Michal Rokicki      
      Lukasz Giminski      
      Przemysław Stańczyk      
 
2009 Rome 1ste Michael Phelps Verenigde Staten 6:58:55 WR
      Ricky Berens      
      David Walters      
      Ryan Lochte      
    2de Nikita Lobintsev Rusland 6:59:15 ER
      Michail Polisjtsjuk      
      Daniil Izotov      
      Aleksandr Suchorukov      
    3de Kenrick Monk Australië 7:01:65  
      Robert Hurley      
      Tommaso d'Orsogna      
      Patrick Murphy      
    4de Sho Uchida Japan 7:02:26  
      Yoshihiro Okumura      
      Shogo Hihara      
      Takeshi Matsuda      
    5de Paul Biedermann Duitsland 7:03:19  
      Felix Wolf      
      Yannick Lebherz      
      Clemens Rapp      
    6de Emiliano Brembilla Italië 7:03:48  
      Gianluca Maglia      
      Marco Belotti      
      Filippo Magnini      
    7de Robert Renwick Verenigd Koninkrijk 7:05:67  
      Robert Bale      
      David Carry      
      Ross Davenport      
    8ste Jean Basson Zuid-Afrika 7:08:51  
      Robert Townsend      
      Jan Venter      
      Sebastien Rousseau      

Vorige pagina: 4x100 meter vrije slag
Volgende pagina: 4x100 meter wisselslag