100 meter schoolslag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1973 Belgrado 1ste Renate Vogel DDR 1:13:74  
    2de Ljubov Rusanova Sovjetunie 1:15:42  
    3de Brigitte Schuchardt DDR 1:15:82  
    4de Christine Jarvis Verenigd Koninkrijk 1:16:35  
    5de Lynn Colella Verenigde Staten 1:16:75  
    6de Britt-Marie Smedh Zweden 1:16:79  
    7de Petra Nows BRD 1:16:93  
    8ste Marcia Morey Verenigde Staten 1:17:04  
 
1975 Cali 1ste Hannelore Anke DDR 1:12:72  
    2de Wijda Mazereeuw Nederland 1:14:29  
    3de Marcia Morey Verenigde Staten 1:15:00  
    4de Karla Linke DDR 1:15:32  
    4de Ljubov Rusanova Sovjetunie 1:15:32  
    6de Gabriele Askamp BRD 1:15:37  
    7de Marian Stuart Canada 1:15:49  
    8ste Marina Jurtsjenja Sovjetunie 1:16:13  
 
1978 West-Berlijn 1ste Julija Bogdanova Sovjetunie 1:10:31  
    2de Tracy Caulkins Verenigde Staten 1:10:77  
    3de Margaret Kelly Verenigd Koninkrijk 1:11:99  
    4de Kathy Treible DDR 1:12:38  
    5de Eva-Marie Håkansson Zweden 1:12:58  
    6de Ramona Reinke DDR 1:12:62  
    7de Dagmar Rehak BRD 1:12:71  
    8ste Annick de Susini Frankrijk 1:13:78  
 
1982 Guayaquil 1ste Ute Geweniger DDR 1:09:14  
    2de Anne Ottenbrite Canada 1:11:03  
    2de Kim Rhodenbaugh Verenigde Staten 1:11:03  
    4de Svetlana Varganova Sovjetunie 1:11:60  
    5de Petra van Staveren Nederland 1:11:64  
    6de Hiroko Nagasaki Japan 1:11:98  
    7de Silke Hörner DDR 1:11:99  
    8ste Jeannie Childs Verenigde Staten 1:13:35  
 
1986 Madrid 1ste Sylvia Gerasch DDR 1:08:11  
    2de Silke Hörner DDR 1:08:41  
    3de Tanja Bogomilova-Dangalakova Bulgarije 1:08:52  
    4de Allison Higson Canada 1:09:84  
    5de Manuela Dalla Valle Italië 1:10:13  
    6de Ingrid Lempereur België 1:10:47  
    7de Jenny Hau Verenigde Staten 1:10:78  
    8ste Cindy Ounpuu Canada 1:12:28  
 
1991 Perth 1ste Linley Frame Australië 1:08:81  
    2de Jana Dörries Duitsland 1:09:35  
    3de Elena Volkova Sovjetunie 1:09:66  
    4de Manuela Dalla Valle Italië 1:09:97  
    5de Keltie Duggan Canada 1:10:01  
    6de Tracey McFarlane Verenigde Staten 1:10:78  
    7de Tanja Bogomilova-Dangalakova Bulgarije 1:10:82  
    8ste Samantha Riley Australië 1:11:15  
 
1994 Rome 1ste Samantha Riley Australië 1:07:69  
    2de Guohong Dai China 1:09:26  
    3de Yuan Yuan China 1:10:19  
    4de Lisa Flood Canada 1:10:22  
    5de Brigitte Becue België 1:10:41  
    6de Penelope Heyns Zuid-Afrika 1:10:46  
    7de Masami Tanaka Japan 1:10:51  
    8ste Olga Prochorova Rusland 1:11:64  
 
1998 Perth 1ste Kristy Kowal Verenigde Staten 1:08:42  
    2de Helen Denman Australië 1:08:51  
    3de Lauren van Oosten Canada 1:08:66  
    4de Ágnes Kovács Hongarije 1:08:68  
    5de Penelope Heyns Zuid-Afrika 1:08:77  
    6de Samantha Riley Australië 1:08:80  
    7de Svitlana Bondarenko Oekraïne 1:09:11  
    8ste Brigitte Becue België 1:09:16  
 
2001 Fukuoka 1ste Xuejuan Luo China 1:07:18  
    2de Leisel Jones Australië 1:07:96  
    3de Ágnes Kovács Hongarije 1:08:50  
    4de Sarah Poewe Duitsland 1:08:52  
    5de Megan Quann Verenigde Staten 1:08:80  
    6de Kristy Kowal Verenigde Staten 1:08:92  
    7de Mirna Jukić Oostenrijk 1:09:48  
    8ste Rhiannon Leier Canada 1:09:90  
 
2003 Barcelona 1ste Xuejuan Luo China 1:06:80  
    2de Amanda Beard Verenigde Staten 1:07:42  
    3de Leisel Jones Australië 1:07:47  
    4de Sarah Poewe Duitsland 1:08:06  
    5de Tara Kirk Verenigde Staten 1:08:30  
    6de Brooke Hanson Australië 1:08:55  
    7de Mirna Jukić Oostenrijk 1:08:76  
    8ste Rhiannon Leier Canada 1:09:39  
 
2005 Montréal 1ste Leisel Jones Australië 1:06:25  
    2de Jessica Hardy Verenigde Staten 1:06:62  
    3de Tara Kirk Verenigde Staten 1:07:43  
    4de Xuejuan Luo China 1:07:60  
    5de Brooke Hanson Australië 1:08:07  
    6de Suzaan van Biljon Zuid-Afrika 1:08:38  
    7de Sarah Poewe Duitsland 1:08:47  
    8ste Chiara Boggiatto Italië 1:08:98  
 
2007 Melbourne 1ste Leisel Jones Australië 1:05:72  
    2de Tara Kirk Verenigde Staten 1:06:34  
    3de Anna Chlystunova Oekraïne 1:07:27  
    4de Jessica Hardy Verenigde Staten 1:07:38  
    5de Kirsty Balfour Verenigd Koninkrijk 1:08:05  
    6de Tarnee White Australië 1:08:55  
    7de Kate Haywood Verenigd Koninkrijk 1:08:72  
    8ste Elena Bogomazova Rusland 1:08:96  
 
2009 Rome 1ste Rebecca Soni Verenigde Staten 1:04:93  
    2de Julija Efimova Rusland 1:05:41 ER
    3de Kasey Carlson Verenigde Staten 1:05:75  
    4de Sarah Katsoulis Australië 1:05:86  
    5de Annamay Pierse Canada 1:06:37  
    6de Rikke Møller Pedersen Denemarken 1:06:38  
    7de Mirna Jukić Oostenrijk 1:06:75  
    8ste Sarah Poewe Duitsland 1:07:01  

Vorige pagina: 50 meter schoolslag
Volgende pagina: 200 meter schoolslag