4 x 100 meter wisselslag

Jaar Plaats Pl. Zwemmers Nationaliteit Tijd Record
 
1994 Rome 1ste Cihong He China 8:41:89 WR
      Guohong Dai      
      Limin Liu      
      Jingyi Le      
    2de Lea Loveless Verenigde Staten 4:06:53  
      Kristine Quance      
      Amy van Dyken      
      Jenny Thompson      
    3de Nina Zjivanevskaja Rusland 4:06:70  
      Olga Prochorova      
      Svetlana Potdeeva      
      Natalja Mesjtsjerjakova      
    4de Australië 4:06:95  
    5de Japan 4:11:18  
    6de Italië 4:12:41  
    7de Canada 4:14:05  
    8ste Frankrijk 4:14:11  
 
1998 Perth 1ste Lea Maurer Verenigde Staten 4:01:93  
      Kristy Kowal      
      Jenny Thompson      
      Amy van Dyken      
    2de Meredith Smith Australië 4:05:12  
      Helen Denman      
      Petria Thomas      
      Susie O'Neill      
    3de Mai Nakamura Japan 4:06:27  
      Masami Tanaka      
      Ayari Aoyama      
      Sumika Minamoto      
    4de Sandra Völker Duitsland 4:08:90  
      Sylvia Gerasch      
      Katrin Jäke      
      Katrin Meißner      
    5de Annamaria Kiss Hongarije 4:11:41  
      Ágnes Kovács      
      Anna Nyíry      
      Dóra Jakab      
    6de Angela Postma Nederland 4:11:73  
      Madelon Baans      
      Inge de Bruijn      
      Wilma van Rijn      
    7de Sarah Price Verenigd Koninkrijk 4:13:33  
      Jaime King      
      Caroline Foot      
      Sue Rolph      
    - Sofie Wolfs België gediskwalificeerd  
      Brigitte Becue      
      Fabienne Dufour      
      Tine Bossuyt      
 
2001 Fukuoka 1ste Dyana Calub Australië 4:01:50  
      Leisel Jones      
      Petria Thomas      
      Sarah Ryan      
    2de Natalie Coughlin Verenigde Staten 4:01:81  
      Megan Quann      
      Mary Descenza      
      Erin Phenix      
    3de Shu Zhan China 4:02:53  
      Xuejuan Luo      
      Yi Ruan      
      Yanwei Xu      
    4de Antje Buschschulte Duitsland 4:02:53 ER
      Simone Weiler      
      Annika Mehlhorn      
      Katrin Meißner      
    5de Mai Nakamura Japan 4:06:44  
      Junko Isoda      
      Junko Onishi      
      Sumika Minamoto      
    6de Sarah Price Verenigd Koninkrijk 4:06:66  
      Jaime King      
      Nicola Jackson      
      Rosalind Brett      
    7de Stanislava Komarova Rusland 4:07:58  
      Elena Bogomazova      
      Natalja Sutjagina      
      Inna Jajtskaja      
    8ste Jennifer Fratesi Canada 4:08:10  
      Rhiannon Leier      
      Audrey Lacroix      
      Laura Nicholls      
 
2003 Barcelona 1ste Shu Zhan China 8:08:42  
      Xuejuan Luo      
      Yafei Zhou      
      Yu Yang      
    2de Natalie Coughlin Verenigde Staten 4:00:83  
      Amanda Beard      
      Jenny Thompson      
      Lindsay Benko      
    3de Giaan Rooney Australië 4:01:37  
      Leisel Jones      
      Jessicah Schipper      
      Jodie Henry      
    4de Antje Buschschulte Duitsland 4:02:01  
      Sarah Poewe      
      Annika Mehlhorn      
      Sandra Völker      
    5de Mai Nakamura Japan 4:07:73  
      Masami Tanaka      
      Yuko Nakanishi      
      Tomoko Nagai      
    6de Hinkelien Schreuder Nederland 4:07:73  
      Madelon Baans      
      Chantal Groot      
      Marleen Veldhuis      
    7de Susannah Moonan Zweden 4:08:39  
      Emma Igelström      
      Johanna Sjöberg      
      Josefin Lillhage      
    8ste Katy Sexton Verenigd Koninkrijk 4:10:69  
      Jaime King      
      Alexandra Savage      
      Karen Legg      
 
2005 Montréal 1ste Sophie Edington Australië 3:57:47  
      Leisel Jones      
      Jessicah Schipper      
      Lisbeth Lenton      
    2de Natalie Coughlin Verenigde Staten 3:59:92  
      Jessica Hardy      
      Rachel Komisarz      
      Amanda Weir      
    3de Antje Buschschulte Duitsland 4:02:51  
      Sarah Poewe      
      Annika Mehlhorn      
      Daniela Götz      
    4de Yanyan Chen China 4:02:80  
      Xuejuan Luo      
      Yafei Zhou      
      Yingwen Zhu      
    5de Alessia Filippi Italië 4:04:90  
      Chiara Boggiatto      
      Ambra Migliori      
      Federica Pellegrini      
    6de Katarzyna Staszak Polen 4:05:08  
      Beata Kamińska      
      Otylia Jędrzejczak      
      Paulina Barzycka      
    7de Reiko Nakamura Japan 4:06:85  
      Sayaka Nakamura      
      Yuko Nakanishi      
      Norie Urabe      
    8ste Stanislava Komarova Rusland 4:06:85  
      Ekaterina Kormatsjeva      
      Natalja Sutjagina      
      Darja Beljakina      
 
2007 Melbourne 1ste Emily Seebohm Australië 3:55:74 WR
      Leisel Jones      
      Jessicah Schipper      
      Lisbeth Lenton      
    2de Natalie Coughlin Verenigde Staten 3:58:31  
      Tara Kirk      
      Rachel Komisarz      
      Lacey Nymeyer      
    3de Longzi Xutian China 4:01:97  
      Nan Luo      
      Yafei Zhou      
      Yanwei Xu      
    4de Melanie Marshall Verenigd Koninkrijk 4:02:18  
      Kirsty Balfour      
      Terri Dunning      
      Francesca Halsall      
    5de Anastasja Zueva Rusland 4:03:32  
      Elena Bogomazova      
      Irina Bespalova      
      Olga Sjulgina      
    6de Reiko Nakamura Japan 4:03:33  
      Asami Kitagawa      
      Ayako Doi      
      Maki Mita      
    7de Antje Buschschulte Duitsland 4:03:34  
      Birte Steven      
      Daniela Samulski      
      Britta Steffen      
    8ste Carin Möller Zweden 4:06:16  
      Hanna Westrin      
      Gabriella Fagundez      
      Josefin Lillhage      
 
2009 Rome 1ste Jing Zhao China 3:52:19 WR
      Huijia Chen      
      Liu-Yang Jiao      
      Zhesi Li      
    2de Emily Seebohm Australië 3:52:58  
      Sarah Katsoulis      
      Jessicah Schipper      
      Lisbeth Lenton      
    3de Daniela Samulski Duitsland 3:55:79 ER
      Sarah Poewe      
      Annika Mehlhorn      
      Britta Steffen      
    4de Gemma Spofforth Verenigd Koninkrijk 3:57:03  
      Lowri Tynan      
      Ellen Gandy      
      Francesca Halsall      
    5de Femke Heemskerk Nederland 3:57:31 NR
      Lia Dekker      
      Inge Dekker      
      Ranomi Kromowidjojo      
    6de Julia Wilkinson Canada 3:57:87  
      Annamay Pierse      
      Audrey Lacroix      
      Victoria Poon      
    7de Shiho Sakai Japan 3:57:93  
      Nanaka Tamura      
      Yuka Kato      
      Haruka Ueda      
    8ste Fabiola Molina Brazilië 3:58:83  
      Carolina Mussi      
      Gabriëlla Silva      
      Tatiana Lemos-Barbosa      

Vorige pagina: 4 x 200 meter vrije slag
Volgende pagina: Editie